איפור למתחילות

עולם האיפור הוא עולם שמציע לא מעט מוצרי איפור שונים. יש בנות שמגלות את עולם האיפור רק בגיל מבוגר יחסית, אך מרבית הבנות מגלות את עולם האיפור כבר בגילאים הצעירים. כיום ניתן למצוא נערות החל מגיל 12, שמתחילות להשתמש באיפור. יש נערות שמתחילות מעט מאוחר יותר, אך באופן כללי הגיל שבו נערות וגם נערים מתחילים להתאפר, הוא ללא ספק צעיר באופן יחסי. חשוב מאוד שכל נערה שמתחילה להתאפר, תעשה זאת בצורה נכונה ובאופן המותאם לה באופן אישי ולגילה הצעיר באופן כללי. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי איפור ייעודיים עבור נערים ונערות והשימוש בהם ללא ספק מאפשר ליצור את המראה המושלם, בהתאם לגיל ולשלב בחיים שבו הנערים והנערות מצויים.

 

במה רצוי להתחיל להתאפר?

אם את או אתה מעוניינים להשתמש במוצרי איפור, חשוב מאוד שעוד לפני המסקרה, הגלוס או שלל מוצרי איפור אחרים המוצעים לנערות ונערים, להתחיל עם המייקאפ. איפור פנים מושלם מתיל מבחירה נכונה של מייקאפ. כמובן שאת הגוון יש לבחור בהתאם לסוג העור וצבע העור של כל משתמש וזאת בכדי שלא ליצור מראה דומה למסכה והבדל מהותי בין הפנים לבין הצוואר. כדאי לבחון את גוון העור באור השמש ובהתאם לכך, לבחור מייקאפ. לא פעם שכבת הגיל הצעירה איננה זקוקה למייקאפ הרלוונטי לטשטוש פגמים בעור הפנים בניגוד לשכבת גיל בוגרת יותר ועל כן, במקרה הזה כדאי לבחור מייק אפ בעל כיסוי קליל יותר.

את המייקאפ ניתן להשלים עם קונסילר שמאפשר טשטוש של כתמים וכהויות בעור. מוצרי איפור לנערות כוללים לא פעם גם קונסילר נוזלי שקל מאוד למרוח אותו. יש למרוח את הקונסילר לפני שמורחים מייקאפ. אם יש צורך בטשטוש נוסף ניתן להוסיף עוד מהקונסילר מעל המייקאפ.

 

בחירה בצבעים עדינים

כאשר מדובר על טיפים לאיפור עבור מתחילות, כדאי מאוד לדעת שלא כדאי להתחיל עם צבעים עזים מדי. כדאי מאוד לבחור במספר אלמנטים צבעוניים עדינים שבהחלט יכולים לעשות את העבודה. אין צורך בכמות משמעותית מדי של סומק אלא רק במעט ממנו וכן, גם שימוש במסקרה אמנם יכול להוסיף נוכחות לעיניים אך אין צורך להגזים עם המסקרה. אם את לא חובבת איפור כבד וצבעוניות רבה, מסקרה היא לחלוטין כל מה שאת צריכה עבור איפור מודגש של העיניים. גם גלוס בגוונים עדינים יכול להשתלב בצורה מושלמת עם האיפור בצבעים וגוונים עדינים.

כמובן שטיפ חשוב מאוד עבור איפור למתחילות הוא לא לוותר על אביזרי איפור נלווים איכותיים. ברבים ממוצרי האיפור הרלוונטיים עבור נשים ניתן למצוא מברשות או ספוגיות נלוות למוצר אשר לא ניתן למצוא במוצרי איפור לנערות ועל כן, חשוב מאוד להשקיע במוצרים נלווים מתאימים לכל סוג מוצר שתרכשו וכן, במוצרים איכותיים שיסייעו לכם להתאפר בצורה הטובה ביותר.

 

מה ההבדל בין איפור לנערות מתחילות לבין איפור לנשים מתחילות?

חשוב להבין כי איפור לנערות מתחילות הוא אחר וזאת בשל אופי האיפור וסוג העור של הנערות, בעוד שאצל נשים סוג העור דורש מוצרי איפור אחרים וכן, לא פעם האיפור יכול להיות כבד יותר, אצל נערות אופי האיפור צריך להיות עדין יותר במיוחד אם הן רק מתחילות להתאפר וכמובן, מתאים לסוג העור שלהם שלרוב יהיה עדין יותר ורגיש יותר מעור של אישה בוגרת. על כן, אין ספק שיש חשיבות רבה לבחירת מוצרי איפור המתאימים לנערות וכן, בחירת טכניקות איפור המתאימה לגיל הצעיר.

 

 

 

 

 

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
צרו קשר והשאירו פרטים

כרטיס הכניסה שלך לעולם היופי

תוכן עניינים